Languages
O inštitúte

Inštitút, v ktorom je srdce na prvom miesteVitalita a kvalita života závisia do veľkej miery od zdravia nášho srdca. Sme tu preto, aby sme Vám ponúkli špičkovú odbornú kardiovaskulárnu rehabilitačnú starostlivosť.
Vitajte v inštitúte, v ktorom má srdce prednosť.Institute of Cardio Rehabilitation (INCARE, Inštitút kardiovaskulárnej rehabilitácie) je moderným zdravotníckym zariadením zameriavajúcim sa na skvalitnenie života pacientov, ktorí trpia ochoreniami srdca a ďalšími ochoreniami kardiovaskulárneho aparátu. Naši klienti na začiatku absolvujú dôkladnú vstupnú diagnostiku a profylaktiku. Na základe výsledkov nastavíme cielenú rehabilitačnú starostlivosť s dôrazom na individuálny prístup ku každému.
INCARE priam symbolicky sídli v srdci Slovenska, v pokojnom prostredí Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice. Medicínske vybavenie, ktorým inštitút disponuje, spĺňa požiadavky najvyspelejších diagnostických a rehabilitačných zariadení na svetovej úrovni.INCARE predstavuje kombináciu špičkového technologického vybavenia, kvalifikovaného tímu zdravotníckych odborníkov, fyzioterapie, profylaktiky a rehabilitácie. A to všetko optimalizujeme pre každého klienta individuálne.
Sme tu, pretože vaše srdce si zaslúži starostlivosť.


INCARE Vám ju ponúka na svetovej úrovni.
Institute of Cardio Rehabilitation (INCARE) sídli v Turčianskych Tepliciach a je moderným zdravotníckym zariadením zameriavajúcim sa na cielenú individuálnu rehabilitáciu a skvalitnenie života pacientov s ochoreniami kardiovaskulárneho aparátu.
Kontaktujte nás
Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a.s., SNP 519
039 12 Turčianske Teplice
+421 434 913 000